Akad s7 & MindfieldS & Path Of Revenge - Mindf@ll

Forum by matee91 (Mindf@ll)

Ogłoszenie

Witamy Serdecznie. Zespół Mindf@ll

#1 2008-10-19 13:01:23

rastex

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 18

Zanim napiszesz podanie- REGULAMIN

Witam
Jezeli nie chcesz dostosowac sie do tych punktów, lub wiesz, że nie dasz rady podołac tym zasadą- nie składaj podania! Oszczedzisz nasz czas i nasze nerwy...

1. Wymagana aktywnosc zarowno w grze jak i na forum!
2. Nie ma wymagan dotyczacych wojska, lecz jezeli nie masz wojska, musisz miec rozwiniete ECO! W przypadku gdy gracz nie bedzie posiadał ani jednej rzeczy podanie zostanie odrzucone...
3. Przyjmujemy farmy, co jest ewenementem wsrod sojuszow. Lecz jest warunek- jezeli jestes atakowany musisz za wszelka cene sie obronic, w wypadku, kiedy gracz bedzie z calej swoje mocy staral sie, jestemy gotowi osobe przyjąć i mu pomóc...
4. Jezeli wybierasz nasz sojusz licz sie z tym, ze czeka Cie tu duzo pracy! Nie bierzemy wszystkich byle by tylko jak najwiecej, stawiamy na jakos a nie na ilosc!
5. Kazde samowolne opuszczenie sojuszu to automatyczne farmienie calego sojuszu MindFall!
6. Wymagana choc odrobina humoru:)

Podania beda ropatrywane w ciagu 72h! Skłądajac podanie licz sie z tym, ze bedziesz musial wpisac na sitta kogos z Rady!

PODANIA PROSIMY SKŁADAĆ W ODZDZIELNYCH TEMATACH! W temacie prosimy wpisac: Podanie- nick

Offline

 

#2 2008-11-03 17:33:09

Hej

Gość

Re: Zanim napiszesz podanie- REGULAMIN

nie mam za dużo popa ale to się niedługo zmieni i już byłem to o podobnym nicku(travian,forum) ale zapomniałem hasła:) prosze o zaproszenie jeśli nie chcecie to trochę podskoczę w punktach:)

 

#3 2008-11-03 20:12:55

matee91

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 62

Re: Zanim napiszesz podanie- REGULAMIN

Po pierwsze złóż podanie. W dziale rekrutacja są dwa wątki: ten i drugi gdzie jest wzór podania.

Offline

 
Akademia s7 & MindfieldS & Path Of Revenge

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zabimedrzec.pun.pl www.blackveilbrides.pun.pl www.tibia-space.pun.pl www.grandcup-cs.pun.pl www.jediacademy.pun.pl