Akad s7 & MindfieldS & Path Of Revenge - Mindf@ll

Forum by matee91 (Mindf@ll)

Ogłoszenie

Witamy Serdecznie. Zespół Mindf@ll

#1 2008-10-18 16:48:21

Merlin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 28

Porozumienie z LCN

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na poruszanie tego typu wątków ale jako że nie znalazłem innego zdecydowałem się na poruszenie tej sprawy tutaj Chodzi dokładnie o kwestie ataków na nas, bo jestem przekonany iż nie tylko mnie to spotyka, przez graczy z sojuszu i wszystkich odłamów LCN Chciałbym się dowiedzieć czy jest realne podpisanie z nimi paktu o nieagresji Bo tak jak to było w poprzednim naszym sojuszu nieoficjalne umowy z nimi nie mają dla członków tego sojuszu żadnej wartości. Mam nadzieje że zaproponowany przeze mnie temat skłoni pozostałych do ożywionej dyskusji

Offline

 

#2 2008-10-18 20:13:47

chomiczqa

Użytkownik

843756
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 17

Re: Porozumienie z LCN

Mało realne , bardzo mało. Tym bardziej że są plany iż niedługo może nam się uda podejść pod akademię lub nawet jakiś odłam T-NGS.

Offline

 

#3 2008-10-18 22:58:55

Danio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 3

Re: Porozumienie z LCN

Niestety ale uważam to za niewykonalne. LCN nie ma zamiaru nic z nami podpisywać a dowodem na to jest to że mieli nas przyjąć do siebie a z tego nic nie wyszło i prawie każdy z nas został bez sojuszu, dopiero później rastex na nowo stworzył sojusz i teraz w nim jesteśmy.

Offline

 

#4 2008-10-18 23:32:08

rastex

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 18

Re: Porozumienie z LCN

Tak, to niewykonalne, nic z tego nie bedzie...
Ale co to byc moze da nam sie z T_NGS wiec zoabaczymy, narazie trzeba robic deffy i sie bronic

Offline

 

#5 2008-10-19 11:56:25

matee91

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 62

Re: Porozumienie z LCN

Zostaje mi tylko zgodzić sie z innymi. Mnie szczerze mówiąc bardziej działa na nerwy koalicja ZERO^
Też potrafią człowiekowi napsuć krwi.

Offline

 

#6 2008-10-19 12:59:29

jorlik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 5

Re: Porozumienie z LCN

posluchajcie szanowni sojusznicy!
jesli szybko nie wejdziemy w jakis uklad militarny z poteznym sojuszem to niestety, ale dlugo sie nie utrzymamy ( pisze tu o sobie przede wszystkim, ale widze, ze inni tez maja klopoty ). moja wioska jest regularnie najezdzana przez tych samych napastnikow. maja potezne armie, wiec nie mam mozliwosci wyprodukowac defensywy, ktora by sie im oparla. nie udaje im sie zgarnac lupow, ale jesli mam jakies wojsko to trace je natychmiast. inwestuje surowce w pulapki non stop, ale ..... ile mozna tak funkcjonowac??? czasem napastnik dla zabawy rozwala mi pole lub jakis budynek i zaczynaja sie nastepne schodki.
moze ktos z doswiadczeniem wypracuje jakis rozsadny plan typu:
- danina tygodniowa,
- miesieczna,
- czy cos moze jeszcze innego.
nie mam pojecia jak to zrobic. jedno jest pewne - dla mnie taka gra jest bezsensowna i jesli czegos nie wymyslimy to niestety, mimo najszczerszych checi z mojej strony polegne z kretesem

Offline

 

#7 2008-10-19 18:01:34

Merlin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 28

Re: Porozumienie z LCN

Bardzo cenna uwaga Czasem lepiej jest oddawać część surowców, a jednocześnie w spokoju budować silną armie bo chyba ta jest tutaj najważniejsza

Offline

 

#8 2008-10-19 19:01:32

rastex

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 18

Re: Porozumienie z LCN

Zgadzam sie z Wami, i jednoczesnie prosze wszystkich okupowanych, piszcie do swoich napastnikow, dogadajcie sie jakos, proponujcie im surowce, tylko niech nikt do nich nie wyklina, spokojnie nie nerwowo, ja np. wysylam co tydzien dwa razy godzinna produkcje, a z jednym z napastnikow mam narazie rozejm, wiec napewno DA SIE cos wynegocjowac, tylko trzeba zaoferowac cos dobrego i trzeba chciec...

Offline

 

#9 2008-10-19 20:23:21

Danio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 3

Re: Porozumienie z LCN

Zgadzam się z tymi wypowiedziami że lepiej się dogadać z graczem o wiele silniejszym niż być farmą bo tak się długo nie pociągnie. Ja kilka dni temu też byłem atakowany i dogadałem się z graczem że nic mu nie muszę wysyłać najwyżej raz na jakiś czas w razie potrzeby podeślę mu trochę deffa ale sądzę że nic nie będę mu musiał podsyłać bo ma armię ogromną no i poza tym 5 osad. A w razie problemów piszcie tutaj na forum bądź bezpośrednio do mnie na konto travian lub na moje GG: 12344401.
Pozdrawiam
A i myślę że ni ma co się załamywać atakami na nas bo prawdopodobnie wstąpimy niebawem do jakiegoś dobrego sojuszu. Już są pewne rozmowy toczone na ten temat.

Offline

 

#10 2008-10-20 14:35:51

matee91

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 62

Re: Porozumienie z LCN

Odradzałbym np. koalicje z sojuszem =KS= (obecnie ZERO^ i odłamy). Z tego co wiem to -LCN- sie na nich szykuje od północy i mogą dostać solidne baty, bo marnym wojem dysponują. Najlepiej koalicja z T- wydają sie solidni, chociaż niektórzy są zdania, że brak tam solidarności między graczami i silniejszy może atakować swojego słabszego współsojusznika (tak samo jest w ZERO^).

Offline

 

#11 2008-10-20 15:08:33

chomiczqa

Użytkownik

843756
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 17

Re: Porozumienie z LCN

w T-NGS , wierz mi , jest solidarność i nie atakują się. No chyba że jak ktoś ma czerwoną kropke to grabią go (grabią , nie atakują , a różnica jest ).

Offline

 

#12 2008-10-20 18:27:33

Ciapek

Użytkownik

12449697
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 44

Re: Porozumienie z LCN

uważam że T-NGS to bardzo dobry sojusz i dobre rozwiązanie sytuacji:)


wspomóż małe kotki
Klik

Offline

 

#13 2008-10-20 19:41:41

Merlin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 28

Re: Porozumienie z LCN

No to może warto byłoby sie połączyć z T-NGS ale może wcześniej można by wchłonąć jakiś mniejszy sojusz Im będziemy mocniejsi tym poważniej będą nas traktować i chętniej wchodzić w rożnego rodzaju układy

Offline

 

#14 2008-10-20 21:22:20

jorlik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 5

Re: Porozumienie z LCN

witajcie!
zastosowalem sie do rad waszych i mam pierwszy minimalny sukcesik
place kolesiowi, ktory mnie najezdzal co kilka godzin troszke surowcow przez tydzien, a potem umowa jest taka, ze jak on cos potrzebuje - to pisze i odwrotnie. fajnie, nie???

az mi sie dalej budowac zachcialo. forum to naprawde wartosciowa rzecz! dzieki za rady sojusznicy

pozdrawiam i zycze sukcesow!!!

Offline

 

#15 2008-10-20 22:14:43

jorlik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 5

Re: Porozumienie z LCN

jak pewnie sie orientujecie nie mam zbyt duzego doswiadczenia w grze travian, ale z doswiadczenia wyniesionego z plemion moge powiedziec, ze sojusze (tam plemiona) zlozone z graczy z mala iloscia punktow wcale ale to wcale sie nie licza zgadzam sie wiec z moim przedmowca, ze nalezy zaostrzyc wymagania odnosnie pop'a.
pozdrawiam!

Offline

 
Akademia s7 & MindfieldS & Path Of Revenge

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grandcup-cs.pun.pl www.tibia-space.pun.pl www.miniland.pun.pl www.zabimedrzec.pun.pl www.jediacademy.pun.pl